strona główna
o firmie projekty                       oferta cennik kontakt


Oferta handlowa
Internetowy Instytut Informacji - 3i sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie usług internetowych. Zajmujemy się przede wszystkim, co związane jest z siecią - tworzenie www, hosting, dostarczanie Internetu do klienta itp.

Tworzenie witryn www
Projektujemy strony www w oparciu o najnowsze technologie. Chcemy, aby strony robione dla naszych klientów były ich jak najlepszą wizytówką. Zapewniamy pełną obsługę - pomagamy przy rejestracji domeny, określamy wygląd projektu zgodnie z życzeniem klienta i jego profilem działalności. Oferujemy szeroką gamę ciekawych rozwiązań, które pozwolą na wyróżnianie się strony, którą tworzymy. Zapewniamy szeroką promocję witryny w Internecie, tworzymy banery reklamowe itp. Wykorzystujemy w naszej pracy szeroką gamę dostępnych technik: php + baza danych, flash, java script, dhtml i oczywiście html. Wszystko to za przystępne ceny, które zależą od specyfikacji zamówienia.

Tworzenie systemów obiegu informacji
Z naszego doświadczenia zdajemy sobie sprawę jak ważną rzeczą jest sprawne działanie biura. Proponujemy ze swej strony system obiegu informacji, który usprawni działanie biura firmy czy urzędu. Dzięki naszej aplikacji w łatwy sposób każdy z pracowników może dotrzeć do informacji, która jest mu w danej chwili niezbędna. Pozwala to zaoszczędzić czas i pieniądze. Obieg dokumentów w firmie jeszcze nie był nigdy tak szybki jak dzięki naszemu systemowi. Prosimy o kontakt by uzyskać więcej szczegółów.

Budowa baz danych
Każda szanująca się firma powinna posiadać informacje o swoich klientach, kontakty itp. Proponujemy z naszej strony bazy danych, które pozwalają w prosty sposób na zebranie i wyszukiwanie informacji potrzebnej do działalności naszego klienta. Dzięki szerokim możliwościom Internetu, bazy danych, które projektujemy są dostępne dla naszych klientów pod każdą szerokością i długością geograficzną. Nasze zabezpieczenia umożliwiają poufność informacji naszych klientów.

Tworzenie sieci informatycznych
Zajmujemy się budową sieci w biurach i urzędach. Budujemy sieci w oparciu metodami tradycyjnymi (skrętka, koncentryk) jak również połączenia za pomocą sieci radiowych. Zapewniamy również bezpieczeństwo sieci, tak by ludzie niepowołani nie mogli się dostać do zasobów firmy czy biura.

Reklama w Internecie
Proponujemy naszym klientom szeroką reklamę w sieci Internet. Proponujemy najnowsze rozwiązania, które pomogą naszym klientom na dotarcie do dużej liczby klientów. Jestesmy w stanie przeprowadzić każdą kampanię reklamową w sieci, wszystko zależy od zamówienia i kosztów, jakie trzeba ponieść.


Oferta hostingu
Jako firma zajmująca się Internetem oferujemy dla naszych klientów usługi hostingowe. Podstawowe, których charakterystyki znajdują się poniżej to: konta e-mail i serwery wirtualne.Konta e-mailAdres w domenie www.3i.pl lub własnej, 25/50/75 Mb pojemności na serwerze pocztowym POP3/SMTP, obsługa przez www (webmail), ochrona antywirusowa i antyspamowa, brak reklam, obsługa ssl Konta e-mail
Serwer wirtualny100/200 Mb - poczta elektroniczna, 100/200 Mb - miejsce na www, dostęp przez ftp (samodzielna aktualizacja serwisu), możliwość zaparkowania własnej domeny, obsługa poczty przez www, obsługa skryptów cgi, php, perl, obsługa przez ssl, statystyki odwiedzin, dostęp do baz danych mysql, ochrona poczty przed spamemSerwer wirtualny Serwer 100 Serwer 200


Internetowy Instytut informacji - 3i sp. z o.o.